“Edi Rama është si Juventusi që vjedh dhe bën ligjin, Sali Berisha është si… Milani”, krahasimet epike të gjyqtarit të Superiores

“Edi Rama është si Juventusi që vjedh dhe bën ligjin, Sali Berisha është si… Milani”, krahasimet epike të gjyqtarit të Superiores

Klajdi Kola, gjyqtari i Superiores, së fundmi ka bërë një postim epik në rrjetet sociale, teksa ka krahasuar politikanët tanë me skuadrat italiane. Vlonjati, i cili në ditët e para të pandemisë, mbeti i bllokuar në aeroport në Gjermani, ka shpërndarë krahasimet epike, teksa ka theksuar se autorësia e këtij postimi është e faqes satirike Patate në “Facebook”. Gjyqtari i Superiores vendosi ta ndajë me ndjekësit e tij në “Instagram”…

Nga Rama te Basha, ja me cilat skuadrat i krahasojnë.

TAGS