“Edhe pak merr fund pritja”, çka po paralajmëron Blero pas ndarjes nga Afrona?!

“Edhe pak merr fund pritja”, çka po paralajmëron Blero pas ndarjes nga Afrona?!

Pas ndarjes nga Afrona, çfarë po paralajmëron Blero në Instagram?

Në cakun e mediave rozë ditët e fundit ka qenë martesa e Bleros dhe Afronës.

Kjo për faktin se, çifti u komentuan se i kanë dhënë fund martesës së tyre, megjithatë ende nuk është bërë asgjë zyrtare.

Ndërkohë, në mesin e thashethemeve për ndarje, Blero ka vendosur të merret me karrierën e tij teksa ka bërë edhe një njoftim në rrjete sociale.

Këngëtari ka njoftuar se së shpejti do e lansojë një projekt të ri muzikor i cili është një bashkëpunim.

“Edhe pak merr fund pritja. Gjëra të mëdha do të vinë”, ka qenë postimi i fundit i Bleros.

Këngëtari nuk e ka zbuluar se për çka e ka fjalën, duke lënë fansat e tij qe të presin edhe pak.