E veshur me komplete,’ Sasa’ sonte po duket si zonjë e vërtetë

E veshur me komplete,’ Sasa’ sonte po duket si zonjë e vërtetë

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentit në Kosovë.

Ndonëse ishte pjesë e shumë filmave dhe serialeve, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që e bëri shumë të dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Duke qenë shumë e pëlqyer, Sasa posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët ajo nuk ehziton të jetë aktive me postime.

Në foton e fundit të publikuar sonte, ajo po duket si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/

TAGS