E veshur e tëra me të zeza, Lola mahniti të gjithë më paraqitjen e fundit

E veshur e tëra me të zeza, Lola mahniti të gjithë më paraqitjen e fundit

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë.

Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Lola është shumë aktive në rrjete sociale ku pas vetes posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me të zeza dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

TAGS