E veshur e gjitha me të zeza, Beatrix tregon hiret e saj

E veshur e gjitha me të zeza, Beatrix tregon hiret e saj

Ajo është njëra nga personazhet më të komentuara aktualisht.

Këngëtarja dhe ylli i Big Brother Albania VIP, Beatrix Ramosaj është shfaqur tepër provokative në një dalje të saj në Instagram

E veshur me një këmishë të zezë e ku ajo duket se nuk ka të veshur fare reçipeta, Beatrix pozon në mënyrë simpatike para kamerës.

E poshtë fotografisë ajo ka vënë figurën e shahut të oficeres.

Kujtojmë se Beatrix pritet që të lansojë edhe një këngë të re, nëse jo këtë muaj, gjatë muajit qershor të këtij viti.