E veshur e gjitha lëkurë, Learta linjat e saj në fustanin e ngushtë

E veshur e gjitha lëkurë, Learta linjat e saj në fustanin e ngushtë

Ajo padyshim është në emrat më të lakuar në mediat Rozë.

Që kur Learta Jakupi, u bë pjesë e familjes së njohur të këngëtares, Shyhrete Behluli, ajo gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është një nënë e dy fëmijëve, ajo asnjëherë nuk e ka lënë anash as angazhimin e saj në biznesin e saj.

Duke qenë se e udhëheqë një butik të rrobova elegante, Learta gjithmonë është kujdesur që edhe ajo të duket mirë.

E veshur me një fustan të ngushtë dhe të lekurës, ajo tregon edhe një herë se ka forma shumë të mira trupore./ORAinfo/