E shtuna sjellë shumë ndeshje interesante në futbollin evropian

E shtuna sjellë shumë ndeshje interesante në futbollin evropian
11:38 | 4 Maj 2019

Dita e shtunë duhet t’i dedikohet futbollit.

Shumë ndeshje në ligat kryesore evropiane, janë paraparë për t’u zhvilluar sot (e shtunë).

Padyshim se vëmendja e tifozëve është në Premierligë, ku po zhvillohet një luftë e ashpër për garën për titull, por edhe për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Punë për t’u kryer ka edhe në ligat tjera, si La Liga, Serie A dhe Bundesliga gjermane.

Në pjesën e mëposhtme e gjeni oraret dhe ndeshjet që do të zhvillohen sot./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS