E rregulluar bukur dhe me stil unik të veshjes, Leonora ‘shkrin’ pushuesit me këtë pamje

E rregulluar bukur dhe me stil unik të veshjes, Leonora ‘shkrin’ pushuesit me këtë pamje

Leonora Jakupi, është ikona e muzikës shqiptare.

Ajo ka kohë që pjesë e skenës muzikore, por që gjithmonë ka sjellë projekte të reja shumë të suksesshme, përcjell ORAinfo.

Tani, disi ajo është larguar nga skena dhe po i përkushtohet më shumë jetën private.

Se fundmi këngëtarja është duke i kaluar pushimet në një resort luksoz në Turqi.

Nga atje ajo po vazhdon të sjell imazhe nga me të ndryshmet. E mbrëmë ajo ka dalë.

E rregulluar bukur e me stil të veçantë në veshje, Leonora do t’i ‘shkrijë’ pushuesit me këtë pamje. /ORAinfo/

TAGS