E pyesin për Engjin, Shkurte Fejza befason me përgjigjen

E pyesin për Engjin, Shkurte Fejza befason me përgjigjen

Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli ka një kohë të gjatë që nuk flasin.

Shkurta në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, ka zgjedhur në mes emrave të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

E pyetur se kë zgjedh mes Engjellusha Salihut dhe Ryva Kajtazit, këngëtarja Fejza ka befasuar me përgjigjen e saj.

Për të mësuar se çfarë thotë ajo, shikojeni rubrikën e mëposhtme.

Kujtojmë që përveç që ishin mikesha të ngushta dhe kolege, Shkurta e Shyhretja janë edhe familjare, madje kjo e fundit e kishte marrë Fejzën për kushëririn e saj Hajrush Behlulin. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS