E papritur, ja ku mund të përfundojë Insigne

E papritur, ja ku mund të përfundojë Insigne

Chelsea po monitoron sulmuesin e Napolit, Lorenzo Insigne, zbulon Marca.

Kontrata aktuale e 30-vjeçarit me gjigantët italian skadon verën e ardhshme dhe i është ofruar një zgjatje e kontratës, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, Insigne do të duhet të pranojë një ulje të pagës për të qëndruar në Napoli, me Chelsean të gatshëm të hyjë dhe të vjedhë nënshkrimin e tij në një transferim të lirë./ORAinfo/