E pabesueshme çfarë goli ka humbur Ozil

E pabesueshme çfarë goli ka humbur Ozil

Mesut Ozil nuk po arrin ta realizojë performancën që pritej në Turqi te Fenerbahce dhe ekipi nga Stambolli po vuan në ndeshjet e fundit.

Ditën e enjte, në ndeshjen ndaj Antalyaspor, pjesa e parë është mbyllur në disavantazh 0-1.

Këto shifra mund të ishin ndryshuar pikërisht nga Mesut Ozil, por turko-gjermani ka humbur një rast të pabesueshëm.

Pas një gafe në mbrojtje të miqve të Antalyaspor, Ozil u gjend thuajse me portën e boshatisur, por u vonua shumë në kontrollin e topit dhe goditi jashtë më pas.

Një rast vërtet i pabesueshëm.

TAGS