“E nxehtë”, vajza e ish-deputetes shqiptare seksi me bikini

“E nxehtë”, vajza e ish-deputetes shqiptare seksi me bikini

Ada Deda, vajza e ish-deputetes, Albina Deda, në jo pak raste tërheq vëmendjen e fansave me pozat “hot” që publikon në rrjetet sociale.E tillë është edhe foto e fundit, ku Ada ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet e veshur me bikini të zeza.

“E nxehtë”, shkruan modelja e njohur, ku padyshim ka marrë me mijëra pëlqime dhe nuk kanë munguar as komplimentet për modelen, ku fansat i shkruajnë se është një “bombë”.

TAGS