E mbanin të fshehtë, zbulohet i dashuri i Adelina Berishës (Foto)

E mbanin të fshehtë, zbulohet i dashuri i Adelina Berishës (Foto)

Këngëtarja e dashur për publiku, Adelina Berisha është treguar gjithmonë e rezervar përsa i përket jetës private.Mirëpo, ‘Prive’ zbuloi se këngëtarja është në një lidhje prej kohësh dhe partneri i saj quhet Denis Tolaj. Ky i fundit, i cili ka një profil privat në ‘Instagram’ ka vendosur në bio shkronjën A pra inicialin e këngëtares bukuroshe.

Sa i përket karrierës, Adelina së fundi ka lansuar projektin e ri “Tradhtare” që e solli në bashkëpunim me Egzon.

TAGS