“E dua…” Ardian Bujupi flet për herë të parë për lidhjen me kërcimtaren indiane

“E dua…” Ardian Bujupi flet për herë të parë për lidhjen me kërcimtaren indiane

Ardian Bujupi, këngëtari shqiptar me famë në Gjermani e Zvicër, është i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush Luan. Teksa tregonte për albumin e tij të fundit “Rahat”, Ardiani u pyet nëse dikush i kishte rrëmbyer zemrën apo jo.Ardiani u pyet se si e ka emrin “Zhulieta” e tij dhe ai nuk është menduar dy herë, ndërsa ka përmendur emrin e Sabrines. Këngëtari tha se janë ndarë, por se ai vazhdon ende ta dojë.

Lidhja e tij me Sabrine u zbulua pak muaj më parë, por që ai e mohoi.

Sabrine Khan ka qenë protagnosite në klipin “Modela” të këngëtarit. Ajo është e famshme në Gjermani ku njihet si kërcimtare nga videot që publikon në Youtube.

TAGS