“E degjeneruar, s’të shava në serbisht”, plas keq sherri në Big Brother, Big Mama lë shtëpinë

I ashpër ka qenë debati mes dy konkurrenteve sot në Big Brother, Antonelës dhe Big Mamës, duke bërë që këngëtarja të lërë shtëpinë më të famshme në Shqipëri.


E gjitha nisi kur Antonela i tha Big Mamës se e ka sharë serbisht. Aty Big Mama shpërtheu në ofendime të rënda.

Debati

Antonela: Jeni si ujqër ju përballoj të gjithëve
Iliri: Ti zë emrat e të gjithëve në gojë
Antonela: Unë nuk e kisha fare me Big Mamën, po diskutoja me Sarën. Ti më ke sharë në serbisht, ke folur ulët

Big Mama: Unë me dash të shaj, të shaj shqip jo serbisht, mos fol se nuk kam të sharë serbisht, turp të vij se je më e ulët, je legene, pise, ti je 17 fytyreshe, je idiotja me e madhe që e degjenerume, të kap prej flokësh e çoj jashtë.

Antonela: Unë asnjëherë s’kam ofenduar

Big Mama: Ti je intrigante pise, ti ëndërron të bëhesh si unë. Kjo do më çojë mua, pise femër. Unë dua të dal. Më nxirrni tani!