Dzeko flet pas shërimit nga koronavirusi

Dzeko flet pas shërimit nga koronavirusi

Edin Dzeko ka folur pas shërimit nga koronavirusi.

Sulmuesi i Romës, Edin Dzko ka thënë se ndihet i lumtur se gjithçka ka mbaruar.

Dzeko rezultoi pozitiv me COVID-19 para dy jave dhe sot doli negativ.

Lojtari për Tuttomercatoëeb tha se ndihet i lumtur se gjithçka mbaroi.

“Ndihem mirë dhe jam i lumtur se gjithçka mbaroi”, tha ai.

Këtë edicion, Dzeko ka shënuar tri gola dhe një asistim në shtatë ndeshje në të gjitha garat.

TAGS