Dynamo Kiev – Juventus, publikohen formacionet zyrtare

Dynamo Kiev – Juventus, publikohen formacionet zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja Dynamo Kiev – Juventus.

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Dynamo Kiev – Juventus.

Sot (e martë) fillon sezoni 2020/2021 i Ligës së Kampionëve, dhe ndeshja e parë është mes Dynamo Kiev dhe Juventusit.

Për Andrea Pirlon, do të jetë debutim në këtë garë, në stolin e Juventusit.

Ndeshja mes Dynamos dhe Juventusit fillon nga ora 18:55.

Formacionet zyrtare: Dynamo Kiev – Juventus

TAGS