Dy vite pas sherrit , këto janë fjalët e Robert Berishës për Tunën

Dy vite pas sherrit , këto janë  fjalët e Robert Berishës për Tunën

Atëherë kur mendojmë që Robert Berisha dhe Tuna nuk e kanë ndërmend të bëjnë deklarata ndaj njëri-tjetrit publikisht, ndodh krejt e kundërta. Jo për ndonjë gjë, por Roberti pyetet shpesh herë lidhur me këtë temë dhe ai nuk heziton të përgjigjet për Tunën.

Shkaku nuk u mor vesh asnjëherë, megjithatë dyshja dha deklarata fyese kundrejt njëri-tjetrit. Roberti tregoi se nuk e njeh aspak Tunën si nusen e vëllait të tij dhe se nuk do të shkojë në asnjë festë ku të jetë e pranishme edhe këngëtarja. Situata degradoi dhe duket se edhe pas 2 vitesh ata nuk i kanë rregulluar marrëdhëniet e tyre. Roberti ishte i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku u pyet për Tunën dhe dha një përgjigje shumë të ftohtë. “Më jep mendimin tënd me një fjali për Tunën”, e pyeti Ori. “Emër i njohur”, u përgjigj Roberti duke u treguar i rezervuar në fjalët e tij.

TAGS