Duke e shijuar lirinë, Fjolla Morina vjen me imazhe mahnitëse

Duke e shijuar lirinë, Fjolla Morina vjen me imazhe mahnitëse

Fjolla Morina duket se po e shijon në maksimum lirinë e saj nga paraburgimi 30 ditësh.

Kjo pasi këto ditë është shumë aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë imazhe nga artistja, shkruan kosovarja.

Pasi u bë gjall erdhi me postim për vajzen e saj, të cilës i uroj fillim të mbarë shkollor, derisa tani nuk mungojnë as fotografi provokuese.

Veshur në një fustan të kaltërt e të ngushtë që i zbulonte këmbët e gjata dhe i theksonte linjat trupore, këngëtarja dukej unike derisa në mbishkrim ka thënë: “Jam kthyer”.

Kujtojmë se, djeshme Morina tregoi se derisa po e shijon lirën ajo iu nënshtrua edhe disa ndërhyrjeve të reja estetike.

Ndërsa, vitin e kaluar Fjolla kurorëzoi dashurinë me Fisnik Sylën, me të cilin së fundi është duke u përfoluar për një ndarje, pasi nuk ndiqen në rrjete sociale dhe kanë fshirë të gjitha fotografitë e përbashkëta në llogaritë e tyre, por që asnjëra palë nuk ka konfirmuar diçka konkrete.

TAGS