Dua Lipa sjell pamje nga performanca e saj në Kinë

Dua Lipa sjell pamje nga performanca e saj në Kinë

Dua Lipa është mjaft e pëlqyer dhe e kërkuar anembanë botës.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të jetë aktive në vende të ndryshme, shkruan lajmi.net.

E mbrëmë ka performuar në Kinë, e cila ka shkëlqyer me pamjen bardhë e zi në një ‘bodysuit’ Channel.

“Faleminderit Channer që më kishit mbrëmë për të performuar në ekspozitën tuaj të trashëgimisë private në Shangai”, ka shkruar Lipa.

Përndryshe, pak ditë më parë ajo së bashku me organizatën botërore UNICEF, vizituan fëmijët në Liban, duke u dalë në ndihmë me disa fonde.

Artistja shqiptare poashtu është e angazhuar në interpretimin e kolonës zanore për filmin e ri të “James Bond”. /Lajmi.net/

TAGS