Drita një gjyshe model, kështu po kujdeset për mbesën e saj, Matinën

Drita një gjyshe model, kështu po kujdeset për mbesën e saj, Matinën

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Si gjyshe ajo është shfaqur shumë e kujdesshme me nipat dhe mbesat e saj.

Drita se fundmi ka publikuar një foto me vajzën e Leartës, Matinën.

Duke e mbajtur në duar, Drita shfaqet kaq e kujdesshme me mbesën e saj. /ORAinfo/

TAGS