Dries Mertens shënon ndaj Milanit, Napoli në avantazh

Dries Mertens shënon ndaj Milanit, Napoli në avantazh

Skuadra e Napolit ka shënuar golin e dytë ndaj Milanit.

Napoli ka shënuar golin e dytë dhe të avantazhit ndaj ekipit Rossoner.

Golin e dytë në këtë duel për Napolin e ka shënuar, Dries Mertens në minutën e 59-të të duelit.

Rezultati aktual i takimit është 2-1.