Dridhët Liverpool, ju lëndohet edhe një mbrojtës

Dridhët Liverpool, ju lëndohet edhe një mbrojtës

Alarm te Liverpooli, lëndohet edhe mbrojtësi tjetër.

Liverpooli ka frikë së do të mbetet shumë keq në fazën e mbrojtjes të paktën deri në afatin kalimtar të janarit.

Pas lëndimit të Van Dijk, Reds kanë mësuar se edhe mbrojtësi tjetër, Joe Gomez ka pësuar një lëndim serioz derisa ishte i grumbulluar me Anglinë.

Mbrojtësi qendror është lënduar gjatë stërvitjeve dhe do të largohet nga kampi ku po qëndrojnë Tre Luanët.

Ai ishte një nga pikat kryesore defanzive të Klopp, sidomos pas lëndimit të Van Dijk.

TAGS