Drake ka fjetur me Kylie Jenner, publikohen mesazhet

Drake ka fjetur me Kylie Jenner, publikohen mesazhet

Reperi, Drake dhe modelja, Kylie Jenner dyshohet se kanë fjetur së bashku, shkak i këtyre thashethemeve u bë nëna e fëmijës së tretë të basketbollistit Tristan Thompson, e cila nxori biseda në rrjetin social për të vërtetuar pretendimet e saj.


Mbrëmë, Maralee Nichols, e cila pretendon se ka një djalë me Tristan gjatë lidhjes së tyre të dashurisë, shkroi në rrjetin social “Instagram” se ylli i NBA-së e di se Drake ka fjetur me Kylien vitin e kaluar, e që për këtë gjë nuk i ka treguar reperit, Travis Scott.

“Ti the se kishe planifikuar të largoheshe nga Khloe… se nuk po funksiononte prej vitesh dhe se do tërhiqeshit nga NBA pas këtij viti madje ke planifikuar të largohesh nga Cali. Ti e di se Drake ka fjetur me Kylie vitin e kaluar, por ti nuk je aq burrë sa t’i tregosh Travis (Scott). Ja, natën e mirë njerëz. Më shumë nesër”, shkroi ajo.