“Do ushqehesh dhe ti, gjynah” Fifi i kthen përgjigjen epika komentuesit

“Do ushqehesh dhe ti, gjynah” Fifi i kthen përgjigjen epika komentuesit

Fifi duket se po shijon pushimet, duke i alternur ato dhe me disa ditë pune. Krahas koncerteve që mban në bregdet, ajo gjen kohë edhe për të pushuar. Por duket se fansat nuk e kanë kursyer ironinë për të në Instagram.  Së fundmi Fifi ka publikuar një foto ku shkruan se i ka marrë plazhet me rradhë dhe një ndjekëse i komenton:


“Do ushqehesh edhe ti, gjynah. Hall i madh t’i marrësh plazhet me radhë”. Por duket se nuk ka vonuar as përgigja e këngëtares.  “Bravo, po më vjen keq që ti nuk ushqehesh dot më s’të lë burri me siguri”, i është kundërpërgjigjur këngëtarja.

TAGS