Do të ‘shkriheni’ së qeshuri me këtë imitim të Vjosa Osmanit

Do të ‘shkriheni’ së qeshuri me këtë imitim të Vjosa Osmanit

Kështu imitohen Vjosa Osmani dhe Luljeta Aliu në Shqipëri.

‘’Kosherja’’ vazhdon të sjell risi në humorin shqiptar duke sjell personazhe dhe imitime fantastike përmes aktorëve profesionistë.

Ka qenë presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe opinionistja Luljeta Aliu që janë bërë pjesë e spektaklit të humorit përmes imitimeve fantastike të aktoreve Valina Muqolli dhe Egzona Ademi.

‘’Kosherja’’ sjell një bashkëbisedim mes dy personazheve duke sjell të qeshura pa fund për shikuesit e shumtë të tyre.

Nën regjinë e Altin Bashës, prezantimi i është besuar Bes Kallakut dhe Jona Spahiut.

TAGS