Djali i mitur tregon se çfarë ndodhi në “Astir”: U zgjova nga gazi lotsjellës, më prishën shtëpinë

Djali i mitur tregon se çfarë ndodhi në “Astir”: U zgjova nga gazi lotsjellës, më prishën shtëpinë

“U zgjuam nga gazi lotsjellës, nuk kemi marrë as librat e shkollës”.

Këto janë fjalët e një të mituri i cili tregon se çfarë ndodhi ditën e djeshme në zonën e Astirit, teksa fadromat i kanë hedhur shtëpinë në tokë. Djali thotë se gjithçka ndodhi shpejt dhe se as librat nuk arriti t’i marrë në tokë pasi iu prish banesa.

Për më tepër ndiqni rrëfimin e tij për syri.net./Express