Djali i Milotit po ‘kujdeset’ për vajzën e Ledrit, Belkiz publikon këtë imazh

Djali i Milotit po ‘kujdeset’ për vajzën e Ledrit, Belkiz publikon këtë imazh

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Ledri dhe Sara e kanë pagëzuar vajzën e tyre me emrin Poem Blu.

Sot nusja e Milot Rashicës ka publikuar një foto ku shihet djali i futbollistit duke u kujdesur për vajzën e Ledrit.

E këtë moment Belkiz nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

TAGS