DJ Blunt dhe Real 1 i këndojnë Kësulëkuqes

Para tre javëve sollën këngën e re dhe duket se nuk e kanë ndërmend të ndalen.

DJ Blunt dhe Real 1 kanë publikuar projektin më ti muzikor para fansave dhe opinionit të gjerë.

“Kësulëkuqja”, titullohet kënga më e re e tyre dhe është shoqëruar me një video të veçantë.

Dyshja që më mirë njihet si Shaolin Gang janë edhe vetë autor të tekstit të këngës.

Ndërkohë, miksimin e projektit të këngëtarëve e ka bërë i njohur, Florent Boshnjaku.

Ndryshe, DJ Blunt dhe Real 1 janë duke punuar në këngë të reja që do t’i sjellin muajve në vijim. /Telegrafi/

TAGS