Ditë zie për Encën/ Humb betejën me sëmundjen, ndërron jetë babai i këngëtares

Ditë zie për Encën/ Humb betejën me sëmundjen, ndërron jetë babai i këngëtares

Dite zie per kengetaren. Behet me dije se Enca ka humbur babain e saj ne moshen 64- vjecare.  Babai i saj prej kohesh vuante nga nje semundje e rende dhe duket se ka humbur betejen.

Kengetarja ka qene mjaft e lidhur me babain dhe per kete raport ka folur shpesh edhe ne media.  Ne i shprehim ngushellimet  kengetares per kete humbje te parakohshme!

TAGS