“Disa njerëz do të të “duan” për aq kohë sa mund të të përdorin”, pas ndarjes nga Fero, Arbenita hedh një thumb në rrjetet sociale

 “Disa njerëz do të të “duan” për aq kohë sa mund të të përdorin”, pas ndarjes nga Fero, Arbenita hedh një thumb në rrjetet sociale

Reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita janë një ndër dyshet më të komentuar të shoëbiz-it. Mirëpo duket se dyshja i ka dhënë fund marrëdhënies, pasi prej ditësh nuk ndiqen më në rrjetet sociale.  Madje reperi ka çaktivizuar dhe llogarinë e tij në ‘Instagram’.Së fundmi, modelja ka hedhur një thumb në rrjetet sociale, ku nënkupton që dikush e ka dashur vetëm për interes. “Disa njerëz do të të “duan” për aq kohë sa mund të të përdorin. Besnikëria e tyre përfundon kur përfundojnë edhe benefitet.”- shkruan ajo.

Nëse kjo nuk ishte për reperin, nuk dimë se me kë tjetër e ka. Na mbetet të presim një tjetër reagim nga reperi apo modelja.

TAGS