Diçka po zihet në Manchester, Ferguson i vizitoi në stërvitje

Diçka po zihet në Manchester, Ferguson i vizitoi në stërvitje

Pak ‘oksigjen’ për Manchesterin, Ferguson i vizitoi në stërvitje

Sir Alex Ferguson ka vizituar qendrën stërvitore të Manchester United në Carrigton të martën.

Djajtë e Kuq janë në krizë të thellë, sidomos pas humbjes turpëruese nga Liverpooli në fundjavë.

Ferguson duke ji frustruar derisa shikonte ndeshjen nga tribunat, derisa Ole Gunnar Solskjaer është në presion serioz.

Ish-trajneri ka folur me trajnerin dhe lojtarët për t’i motivuar për ditët e ardhshme.