Diçka e re po vjen nga Blero dhe Afrona

Diçka e re po vjen nga Blero dhe Afrona

Blero dhe Afrona, janë një dyshe shumë e përfolur.

Blero Muharremi dhe bashkëshorten e tij, Afrona Dika, janë prezentë mjaftueshëm ne faqet rozë e rrjetet sociale.

Së fundmi ka qenë blogerja e njohur që ka ndarë një imazh në InstaStory, me të cilin ka bërë kuriozë fansat.

Ajo shfaqet përkrah partnerit duke thënë se diçka e re po vjen së shpejti, por që nuk ka zbuluar më shumë detaje. Sidoqoftë, do shohim në vazhdim se për çfarë saktësisht është fjala – një projekt të ri muzikor apo një fotosesion së bashku.

Blero nga ana tjetër këtë vit solli disa këngë e bashkëpunime që morën miliona klikime.