Dhurata Dora shfaqet unike veshur në të bardha: “Po vet e lype se ke dasht dhuratë”

Dhurata Dora shfaqet unike veshur në të bardha: “Po vet e lype se ke dasht dhuratë”

“Po vet e lype se ke dasht dhuratë”, Dhurata Dora shfaqet unike veshur në të bardha.

Dhurata Dora ka postuar foto të reja.

Këngëtarja kosovare po shënon suksese të mëdha me muzikën që prodhon, shkruan lajmi net.

Secila këngë që e lanson mirëpritet nga publiku dhe merr miliona klikime.

Ashtu si kënga e fundit me Noizyn e cila ka grumbulluar 16 milion klikime për dy javë nga dita kur u lansua.

Së fundmi Dhurata ka postuar një foto meqë rast përshkrimin e nxori nga teksti i po kësaj këngë.

“Po vet lype se ke dasht dhuratë”, shkruan Dhurata sipër imazhit ku shfaqet veshur në të bardha duke marrë vëmendje me dukjen perfekte të saj.

TAGS