Deri në 5 mijë euro nata/ Marina dhe Getoari “arratisen” me pushime, çifti zgjedh hotelin luksoz për pushime

Deri në 5 mijë euro nata/ Marina dhe Getoari “arratisen” me pushime, çifti zgjedh hotelin luksoz për pushime

Ndonëse në një situatë delicate për shkak të Koronavirus, Marina dhe Getoari kanë vendosur të kalojnë disa ditë pushimesh në Milano të Italisë.  Çifti ndodhen në një prej hoteleve më luksoze në Milano.Ndërkohë thuhet që çmimet variojnë nga 500 euro më e lira deri në 5000 euro nata. Nuk dihet se cilin nga opsionet kanë zgjedhur çifti por një gjë është e sigurt, ata gjithsesi do paguajnë një çmim marramendës për mesataren e përgjithshme.

TAGS