Demi Rose nuk lë vend për imagjinatën, tërbon ndjekësit me bikini të kuqe

Demi Rose nuk lë vend për imagjinatën, tërbon ndjekësit me bikini të kuqe

Demi Rose nuk ka lënë shumë vend për imagjinatën në fotot e fundit. Ajo nuk ndal pozat e nxehta në rrjetet sociale, duke tërbuar kështu ndjekësit. Modelja seksi, e cila është tifoze speciale e Realit të Madridit, ka “çmendur” ndjekësit e saj me fotot hot në Instagram.E veshur me bikini, Demi vuri në pah format e saj bombastike trupore dhe ekspozoi gjoksin. Ajo dukej mjaft seksi dhe joshëse në foto dhe kjo nuk është hera e parë që nxjerr në pah asetet e saj.

 

TAGS