De Gea e paralajmëron Man Utdn

De Gea e paralajmëron Man Utdn

David de Gea është i frustruar me Manchester Unitedin.

David de Gea ka kohë që dëshiron ta nënshkruajë kontratën e re me Manchester Unitedin, por kërkesat e tij nuk po i realizohen.

Sipas ‘The Times’, portieri spanjoll është i nervozuar jashtë mase me bordin e ‘Djajve të Kuq’, përcjell lajmi.net.

De Gea ka bërë me dije se nëse deri në fund të këtij sezoni nuk plotësohet kërkesa e tij, atëherë do të largohet si i lirë.

Kontrata e tij skadon në verë, andaj Juventus dhe Real Madrid i duan shërbimet e tij. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS