Dasma e vitit/ Ja shifra e çmendur që Jennifer Lopez dhe partneri i saj do të shpenzojnë për ceremoninë

Dasma e vitit/ Ja shifra e çmendur që Jennifer Lopez dhe partneri i saj do të shpenzojnë për ceremoninë

Në marsin që lam pas, Alex Rodrigues i propozoi këngëtares Jennifer Lopez  në Bahamas, duke iu ulur në gjunj në breg të detit me një unazë diamanti në dorë.

Mirëpo, siç duket çifti ka vendosur të martohet në verë, dhe sipas burimeve për revistën “Life & Style” ata po merren me pregatitjet e ditës së tyre më të veçantë.

Sipas burimeve, çifti ka ndërmend të shpenzojë 3 milionë dollarë për ceremoninë e jetës së tyre, dhe për më tepër ata dëshirojnë të marrin me qera një mega jaht luksoz për të zhvilluar dasmën në brigjet e Miami.

Kjo do jetë dasma e katërt për 50-vjeçaren, pasi ajo ka qenë e martuar më parë me Ojani Noa, me Cris Judd (dhe Marc Anthony.

Megjithatë, data e saktë e ceremonisë së tyre ende nuk është bërë e ditur.

TAGS