Dashuria e Kakas ndaj Milanit, kështu e vesh vajzën e porsalindur

Dashuria e Kakas ndaj Milanit, kështu e vesh vajzën e porsalindur

Vajza e porsalindur e legjendës së Milanit, Ricardo Kaka tashmë është veshur me një fanellë krejt të re të Milanit.

Kwtw e ka zbuluar vetw braziliani.

Më 8 tetor Kaka e mirëpriti Estherin në botë dhe Milani nuk humbi kohë duke u siguruar që besnikëritë e saj të ishin vulosur, pasi i kishte dërguar një këmishë Brazilit me emrin e saj në anën e pasme.

Kaka ndau fotografinë në historinë e tij në Instagram, dhe mund të shihet më poshtë, përcjell ORAinfo.

Ndryshe, Kaka nuk ka harruar pwr asnjw çast Milanin, ku me kwtw klub pati suksein mw tw madh, duke arritur tw fitojw dy herw Ligwn e kampionwve. /ORAinfo/

TAGS