Dalin fotot/ E gjakosur në kokë, Françeska Jaçe pas aksidentit ndihmohet nga kalimtarët

Dalin fotot/ E gjakosur në kokë, Françeska Jaçe pas aksidentit ndihmohet nga kalimtarët

Ditën e sotme në media u publikua lajmi se Françeska Jaçe ishte aksidentuar me makinën e saj. Fotot e makinës së përmbysur në Nartë të Vlorës bën xhiron e rrjeteve sociale. Tanimë janë publikuar edhe vetë fotot e modeles, e cila ka dal me dëmtime të lehta nga ky aksident.Ashtu si duket, ajo është gjakosur në ballë, megjithatë dëmtimet kanë qenë të lehta. Ish-banoren e Big Brother janë afruar ta ndihmojnë qytetarë të zonës, të cilës, i japin dhe shishe me ujë. Policia njoftoi për ngjarjen, duke bërë me dije se shoferja nuk kishte dëmtime të mëdha.

TAGS