Daku e vazhdon shkëlqimin, shënon dy gola kundër Besës

Daku e vazhdon shkëlqimin, shënon dy gola kundër Besës

Është duke u zhvilluar takimi ndërmjet Ballkanit dhe Besës, duel ky në kuadër të xhiros së dhjetë në Superligën e Kosovës në futboll.

Ballkani është në epërsi prej dy golave ndaj Besës falë, Mirlind Dakut.

Daku aktualisht ka shënuar 15 gola në 10 paraqitje me skuadrën e tij, thejshtë gjigant.

TAGS