Dafina zyrtarizon lidhjen, DJ Geek përkrahu me vjehrrën

Dafina zyrtarizon lidhjen, DJ Geek përkrahu me vjehrrën

Dafina Zeqiri ka zyrtarizuar lidhjen me DJ Geek, pak javë pasi e bëri publike marrëdhënien romantike me të. Ashtu si shohim edhe nga ky postim, Dafina tashmë shëtit me të dashurin edhe me nënën e saj. Mami i Dafit duket që e ka kapur për krahu Dj Geek, ndërsa ecin dhe bëjnë shëtitje.

Pranë tyre është Dafina që i filmon dhe motra e këngëtares. Kjo do të thotë se tashmë lidhja e Dafinës po ecën në hapat e duhur dhe ka marrë bekimin e familjes së saj.Pak ditë më parë, Dafina publikoi një foto në Instagram, ku shfaqej duke puthur partnerin e saj, për të treguar publikisht dashurinë që ndjen për të.

TAGS