Dafina Zeqiri pozon joshëse e lagur në pishinë

Dafina Zeqiri pozon joshëse e lagur në pishinë
18:01 | 30 Tetor 2019

Foto: Instagram

Dafina Zeqiri duket tejet joshëse në postimin e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, e ka kthyer gjithë vëmendjen nga ajo me postimin e fundit në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka realizuar një fotosesion të ri pranë një pishine dhe në njërën prej tyre shihet e lagur dhe shumë seksi.

Si çdo herë ajo ka pranuar komente të shumta pozitive./Lajmi.net/

TAGS