Dafina dhe Tafili publikojnë të ripërpunuar këngën “Mos u largo”

Dafina dhe Tafili publikojnë të ripërpunuar këngën “Mos u largo”
19:50 | 10 Nentor 2019

Çifti i njohur e kanë publikuar këngën e tyre të përbashkët.

Sot me rastin e ditëlindjes së Tafil Kurtishit, bashkëshortja e tij Dafina Dauti i ka bërë urimin më të veçantë, shkruan lajmi.net.

Por, befasia nuk mbaron me kaq. Sonte si dhuratë, Dafina në Youtube ka hedhur këngën e re në bashkëpunim me Tafilin që quhet “Mos u largo”.

Në fakt, bëhet fjalë për ripërpunimin e këngës së Bujar Qamilit.

“Mos u largo” u finalizua edhe me klip nga XL Films dhe dyshja e kanë interpretuar në formën më të mirë./Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS