Conte po ia merr super-lojtarin Interit

Conte po ia merr super-lojtarin Interit

Antonio Cont,e ka kërkuar që Tottenham të bëjë një lëvizje për mbrojtësin e Interit, Stefan de Vrij, zbulon Rai Sport.

Trajneri i Spurs ka punuar me 29-vjeçarin në San Siro dhe tani është i etur të organizojë një ribashkim në veri të Londrës, përcjell ORAinfo.

Interi mund të jetë i hapur për të shitur De Vrij, i cili ka vetëm 18 muaj nga kontrata e tij, si. Conte kërkon të forcojë opsionet e tij në prapavijë./ORAinfo/