Çka po ndodh? Tea dhe Bearti sërish bashkë!

Çka po ndodh? Tea dhe Bearti sërish bashkë!

Lidhja mes Teas dhe Beartit bëri bujë të madhe në mediat rozë.

Dyshja pas ndarjes kanë ndërprerë çdo kontakt, duke i hedhur akuza njëri-tjetrit për ndarje.

“Për’puthen”, ka përfunduar dje turneun ku ishte në vizitë në Prishtinë.

Në pritje u doli Bearti, më të cilin Arjan Konomi publikoi një imazh.

Kjo do të thotë që Tea dhe Bearti janë bërë bashkë për herë të parë pas ndarjes së tyre.

TAGS