Çka bëri Donaldi? – Beatrix sërish shpërthen në lot

Çka bëri Donaldi? – Beatrix sërish shpërthen në lot

Beatrix përlotet kur dëgjon këngën e vëllait.

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj janë dy nga banorët më të përfolur në shtëpinë e Big Brother Vip.

Ata tashmë po e shjojnë romancën e tyre brenda shtëpisë ku janë duke qëndruar me muaj të tërë dhe ku do qëndrojnë edhe për një kohë.

Natyrisht qëndrimi aty i ka edhe anët e vështira ku shpesh banorët kanë edhe momente mërzie. Një gjë të tillë e pati edhe Beatrix teksa dëgjonte këngën e vëllait të saj ku u emocionua dhe filloi të qante.

Megjithatë, duke qëndruar për muaj të tërë aty brenda, banorët shpesh kanë momente mërzie.

Aty ishte pranë saj Donaldi që po e ngushëllonte me një përqafim.