Çiljeta Xhilaga humb babain nga Koronavirus

Çiljeta Xhilaga humb babain nga Koronavirus

Ditën e sotme këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka humbur babain e saj nga Koronavirus. Ashtu si ajo vetë e kishte bërë të ditur, babai i saj ishte në gjendje të rëndë dhe duket se ai e ka humbur luftën për jetën.Pak ditë më parë ajo njoftoi se nuk mund të paraqitej në emisionin “Wake Up” sepse babai i saj ishte rëndë dhe gati për t’u intubuar. Në Instagram, këngëtarja ka vendosur fjongon e zezë, simbol për dhimbje të tilla.

TAGS