“Cili është objektivi i momentit?”, Stresi tregon dëshirën e tij më të madhe

“Cili është objektivi i momentit?”, Stresi tregon dëshirën e tij më të madhe

Reperi i njohur, Stresi ndodhet aktualisht në Mbretërinë e Bashkuar, dhe megjithëse larg, ka qenë aktiv me projekte muzikore.


Së fundmi reperi ka realizuar dhe një bisedë virtual me ndjekësit, ku ka ndarë disa detaje edhe rreth jetës private. Njëri prej tyre e ka pyetur reperin se cili është objektivi i tij i momentit, ndërsa reperi ka zbuluar se dëshiron të bëhet baba.

“Të bëhem baba”, ka shkruar Stresi. Reperi thotë se ëndrra e tij e vetme është të ketë një djalë dhe t’i ngjajë atij. “Ëndrra ime e vetme të kem një djalë si ky në foto,” shkruan ai teksa i referohet vetes në fëmijëri.

TAGS