Cilat ishin pritshmëritë e Egzona Ademit nga “Kënga Magjike”?

Cilat ishin pritshmëritë e Egzona Ademit nga “Kënga Magjike”?
19:50 | 6 Dhjetor 2019

Foto: Mirage

Egzona Ademi në një intervistë për “Mirage”, tregoi seçfarë synonte nga pjesëmarrja në “Kënga Magjike”.

Egzona Ademi ishte mysafirja e radhës në emisionin e shoubizit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, zgjodhi që këtë vit të garojë në festivalin “Kënga Magjke” me këngën “Zemrës”, ndërsa pak më parë njoftoi se nuk kaloi në finale.

Për “Mirage”, ajo ka treguar se çfarë synon me këtë pjesëmarrje dhe kishte disa fjalë edhe për votimet.

Më poshtë mund të mësoni se çfarë tha Egzona Ademi lidhur me pjesëmarrjen në “Kënga Magjike”. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS